Sábado
29 de abr.
1:30PM
ET
Streaming Live
Programa
GLORY 40: SuperFight Series
 
The best kickboxers in the world return to UFC FIGHT PASS for GLORY 40: SuperFight Series.
Domingo
30 de abr.
9:00PM
ET
Programa
UFC Classics: Rich Franklin
 
See four fights from the impressive career of math teacher-turned-UFC champion Rich Franklin
Terça-feira
2 de mai.
8:00PM
ET
Programa
UFC Unleashed: Heavyweight Title Timeline
 
 Watch iconic championship battles as heavyweights compete for the title of “Baddest Man on the Planet.” With Brock Lesnar, Junior Dos Santos, Fabricio Werdum, Cain Velasquez, Frank Mir and Stipe Miocic.
Quarta-feira
3 de mai.
10:00PM
ET
Programa
THE ULTIMATE FIGHTER: Team Garbrandt vs Team Dillashaw: Iron Sharpens Iron
 
 One fighter explains his struggles to overcome the mistakes of his past, while another opens up about the sacrifices he’s made for his future in MMA.  Then, former training partners face off in the third preliminary fight.
Quinta-feira
4 de mai.
10:00PM
ET
Programa
UFC Reloaded: UFC 204: Bisping vs Henderson 2
 
 After defeating Anderson Silva and Luke Rockhold, middleweight champion Michael Bisping gets the opportunity to avenge his most bitter defeat when he faces legend Dan Henderson. In a pivotal co-main matchup, middleweight contenders Vitor Belfort and Gegard Mousasi look to improve their position in the division. Plus Manuwa vs. Saint Preux, Struve vs. Omielanczuk and more. Watch the entire main card on UFC Reloaded.
Sexta-feira
5 de mai.
9:00PM
ET
Streaming Live
Programa
VFC 57: Gallemore vs Al-Hassan
 
The VFC heavyweight title is on the line in the main event of VFC 57 as Daniel Gallemore looks to defend his title against Razak Al-Hassan.
Sábado
6 de mai.
4:00PM
ET
Streaming Live
Programa
Cage Warriors 83: Mills vs Long
 
Cage Warriors returns to UFC FIGHT PASS for Cage Warriors 83, with Che Mills vs Lew Long as the main event.
Domingo
7 de mai.
11:00PM
ET
Programa
UFC Countdown: UFC 211: Miocic vs Dos Santos 2
 
 
Terça-feira
9 de mai.
11:00PM
ET
Programa
UFC Main Event: Jedrzejzcyk vs. Kowalkiewicz
 
 
Quarta-feira
10 de mai.
7:30PM
ET
Programa
UFC's Greatest Fights: Edgar vs Maynard 2
 
 
10:00PM
ET
Programa
THE ULTIMATE FIGHTER: Team Garbrandt vs Team Dillashaw: Episode 4
 
 
11:00PM
ET
Streaming Live
Programa
AFC: 132
 
AFC returns to UFC FIGHT PASS with another stacked LIVE event!
Quinta-feira
11 de mai.
8:00PM
ET
Programa
UFC Reloaded: UFC 203: Miocic vs Overeem
 
 
Sábado
13 de mai.
6:00PM
ET
Streaming Live
Programa
Exclusive FIGHT PASS Prelims: UFC 211
 
Jessica Aguilar takes on Cortney Casey in the Featured Bout of the UFC 211 FIGHT PASS Prelims.
Segunda-feira
15 de mai.
10:00PM
ET
Programa
UFC Main Event: Edgar vs Maynard 3
 
 
Terça-feira
16 de mai.
8:30PM
ET
Programa
UFC Sound Waves:
 
 
Quarta-feira
17 de mai.
7:00PM
ET
Programa
UFC Classics: Frank Mir
 
 
10:00PM
ET
Programa
THE ULTIMATE FIGHTER: Team Garbrandt vs Team Dillashaw: Episode 5
 
 
Sexta-feira
19 de mai.
7:00PM
ET
Streaming Live
Programa
Titan FC: 44
 
The bantamweight title is on the line as Jose "Shorty" Torres takes on Farkhad Sharipov in the main event at Titan FC 44.
Sábado
20 de mai.
1:30PM
ET
Streaming Live
Programa
GLORY 41 SuperFight Series: Rico vs Lazaar
 
Rico "The King of Kickboxing" Verhoeven has been booked to the headline the GLORY 41 SuperFight Series on UFC FIGHT PASS. Verhoeven takes on newly signed and highly touted Ismael "The Star" Lazaar in a five-round superfight.
8:00PM
ET
Streaming Live
Programa
Invicta FC 23: Porto vs Niedźwiedź
 
In the night’s main event, former flyweight title challenger Vanessa Porto meets undefeated Agnieszka Niedźwiedź of Poland.
Domingo
21 de mai.
9:30PM
ET
Programa
UFC Fight Night Countdown: Gustafsson vs Teixeira
 
 
10:00PM
ET
Programa
UFC's Greatest Fights: Aldo vs Mendes
 
 
Quarta-feira
24 de mai.
7:30PM
ET
Programa
UFC Ultimate Knockouts: Brazilian Knockout Artists
 
 
10:00PM
ET
Programa
THE ULTIMATE FIGHTER: Team Garbrandt vs Team Dillashaw: Episode 6
 
 
Domingo
28 de mai.
5:30PM
ET
Programa
UFC Countdown: UFC 212: Aldo vs Holloway
 
 
Quarta-feira
31 de mai.
10:00PM
ET
Programa
THE ULTIMATE FIGHTER: Team Garbrandt vs Team Dillashaw: Episode 7
 
 
Cancelar
Sábado
29 de abr.
1:30PM
ET
Streaming Live
Programa
GLORY 40: SuperFight Series
 
The best kickboxers in the world return to UFC FIGHT PASS for GLORY 40: SuperFight Series.
Domingo
30 de abr.
9:00PM
ET
Programa
UFC Classics: Rich Franklin
 
See four fights from the impressive career of math teacher-turned-UFC champion Rich Franklin
Terça-feira
2 de mai.
8:00PM
ET
Programa
UFC Unleashed: Heavyweight Title Timeline
 
 Watch iconic championship battles as heavyweights compete for the title of “Baddest Man on the Planet.” With Brock Lesnar, Junior Dos Santos, Fabricio Werdum, Cain Velasquez, Frank Mir and Stipe Miocic.
Quarta-feira
3 de mai.
10:00PM
ET
Programa
THE ULTIMATE FIGHTER: Team Garbrandt vs Team Dillashaw: Iron Sharpens Iron
 
 One fighter explains his struggles to overcome the mistakes of his past, while another opens up about the sacrifices he’s made for his future in MMA.  Then, former training partners face off in the third preliminary fight.
Quinta-feira
4 de mai.
10:00PM
ET
Programa
UFC Reloaded: UFC 204: Bisping vs Henderson 2
 
 After defeating Anderson Silva and Luke Rockhold, middleweight champion Michael Bisping gets the opportunity to avenge his most bitter defeat when he faces legend Dan Henderson. In a pivotal co-main matchup, middleweight contenders Vitor Belfort and Gegard Mousasi look to improve their position in the division. Plus Manuwa vs. Saint Preux, Struve vs. Omielanczuk and more. Watch the entire main card on UFC Reloaded.
Sexta-feira
5 de mai.
9:00PM
ET
Streaming Live
Programa
VFC 57: Gallemore vs Al-Hassan
 
The VFC heavyweight title is on the line in the main event of VFC 57 as Daniel Gallemore looks to defend his title against Razak Al-Hassan.
Sábado
6 de mai.
4:00PM
ET
Streaming Live
Programa
Cage Warriors 83: Mills vs Long
 
Cage Warriors returns to UFC FIGHT PASS for Cage Warriors 83, with Che Mills vs Lew Long as the main event.
Domingo
7 de mai.
11:00PM
ET
Programa
UFC Countdown: UFC 211: Miocic vs Dos Santos 2
 
 
Terça-feira
9 de mai.
11:00PM
ET
Programa
UFC Main Event: Jedrzejzcyk vs. Kowalkiewicz
 
 
Quarta-feira
10 de mai.
7:30PM
ET
Programa
UFC's Greatest Fights: Edgar vs Maynard 2
 
 
10:00PM
ET
Programa
THE ULTIMATE FIGHTER: Team Garbrandt vs Team Dillashaw: Episode 4
 
 
11:00PM
ET
Streaming Live
Programa
AFC: 132
 
AFC returns to UFC FIGHT PASS with another stacked LIVE event!
Quinta-feira
11 de mai.
8:00PM
ET
Programa
UFC Reloaded: UFC 203: Miocic vs Overeem
 
 
Sábado
13 de mai.
6:00PM
ET
Streaming Live
Programa
Exclusive FIGHT PASS Prelims: UFC 211
 
Jessica Aguilar takes on Cortney Casey in the Featured Bout of the UFC 211 FIGHT PASS Prelims.
Segunda-feira
15 de mai.
10:00PM
ET
Programa
UFC Main Event: Edgar vs Maynard 3
 
 
Terça-feira
16 de mai.
8:30PM
ET
Programa
UFC Sound Waves:
 
 
Quarta-feira
17 de mai.
7:00PM
ET
Programa
UFC Classics: Frank Mir
 
 
10:00PM
ET
Programa
THE ULTIMATE FIGHTER: Team Garbrandt vs Team Dillashaw: Episode 5
 
 
Sexta-feira
19 de mai.
7:00PM
ET
Streaming Live
Programa
Titan FC: 44
 
The bantamweight title is on the line as Jose "Shorty" Torres takes on Farkhad Sharipov in the main event at Titan FC 44.
Sábado
20 de mai.
1:30PM
ET
Streaming Live
Programa
GLORY 41 SuperFight Series: Rico vs Lazaar
 
Rico "The King of Kickboxing" Verhoeven has been booked to the headline the GLORY 41 SuperFight Series on UFC FIGHT PASS. Verhoeven takes on newly signed and highly touted Ismael "The Star" Lazaar in a five-round superfight.
8:00PM
ET
Streaming Live
Programa
Invicta FC 23: Porto vs Niedźwiedź
 
In the night’s main event, former flyweight title challenger Vanessa Porto meets undefeated Agnieszka Niedźwiedź of Poland.
Domingo
21 de mai.
9:30PM
ET
Programa
UFC Fight Night Countdown: Gustafsson vs Teixeira
 
 
10:00PM
ET
Programa
UFC's Greatest Fights: Aldo vs Mendes
 
 
Quarta-feira
24 de mai.
7:30PM
ET
Programa
UFC Ultimate Knockouts: Brazilian Knockout Artists
 
 
10:00PM
ET
Programa
THE ULTIMATE FIGHTER: Team Garbrandt vs Team Dillashaw: Episode 6
 
 
Domingo
28 de mai.
5:30PM
ET
Programa
UFC Countdown: UFC 212: Aldo vs Holloway
 
 
Quarta-feira
31 de mai.
10:00PM
ET
Programa
THE ULTIMATE FIGHTER: Team Garbrandt vs Team Dillashaw: Episode 7
 
 
Domingo, Maio 28

Estocolmo, SuéciaEricsson Globe

Sábado, Junho 10

Auckland, Nova ZelândiaVector Arena

Sábado, Junho 17

Kallang, SingapuraSingapore Indoor Stadium

Domingo, Junho 25

Oklahoma City, OKChesapeake Energy Arena

Sexta-feira, Julho 7

Las Vegas, NevadaT-Mobile Arena

Sábado, Julho 8

Las Vegas, NevadaT-Mobile Arena

Domingo, Julho 16

Glasgow, EscóciaThe SSE Hydro

Sábado, Julho 22

Long Island, Nova YorkNassau Veterans Memorial Coliseum

Sábado, Agosto 5

Anaheim, CAHonda Center

Sábado, Setembro 2

Roterdã, HolandaAhoy Rotterdam

Sábado, Outubro 21

Gdansk, PolôniaErgo Arena

Eventos Anteriores